Anna Ličková - Hypotekárny špecialista

Anna Ličková - Hypotekárny špecialista

Náš team

Team našej realitnej kancelárie sa postará o poskytnutie profesionálnych služieb vrátane vypracovania zmlúv, obhliadok nehnuteľností a poradenstva.

foto

Ing. Danica Molitorová

konateľhovorím po slovenskyI speak english

Telefón: 0905 219 704
E-mail: danica@realitycenter.sk

všetky realitné ponuky makléra



foto

Miroslav Belan

obchodný riaditeľhovorím po slovensky

Telefón: 0907 673 118
E-mail: belan@realitycenter.sk

všetky realitné ponuky makléra



foto

Mgr. Silvia Lukáčová

vedúci maklérhovorím po slovenskyIo parlo ItalianoI speak english

Telefón: 0918 999 503
E-mail: silvia@realitycenter.sk

všetky realitné ponuky makléra



foto

Beáta Pokrivčáková

prevádzkový riaditeľ hovorím po slovensky

Telefón: 0915 990 569
E-mail: pokrivcakova@realitycenter.sk

všetky realitné ponuky makléra



foto

JUDr.et Bc. Katarína Chrenová

vedúca právneho oddelenia a dobrovoľné dražby hovorím po slovensky

Telefón: 0907 817 355
E-mail: katarina@realitycenter.sk

všetky realitné ponuky makléra



foto

Anna Ličková

Hypotekárny špecialista hovorím po slovensky

Telefón: 0918 969 593
E-mail: lickova@realitycenter.sk

všetky realitné ponuky makléra



foto

Marika Tarhajová

maklérhovorím po slovensky

Telefón: 0915 043 572
E-mail: marika@realitycenter.sk

všetky realitné ponuky makléra



foto

Miroslav Binder

maklérhovorím po slovensky

Telefón: 0907 847 160
E-mail: binder@realitycenter.sk

všetky realitné ponuky makléra



foto

Vladimíra Dancsová

maklérhovorím po slovensky

Telefón: 0918 977 500
E-mail: dancsova@realitycenter.sk

všetky realitné ponuky makléra



foto

Anna Bellová

maklérhovorím po slovensky

Telefón: 0917 722 226
E-mail: bellova@realitycenter.sk

všetky realitné ponuky makléra



foto

Ing. Ľubomír Chribik

Maklér hovorím po slovenskyЯ говорить русскийI speak english

Telefón: 0915990568
E-mail: chribik@realitycenter.sk

všetky realitné ponuky makléra



foto

Ing. Emília Šajdáková

maklérhovorím po slovenskyI speak english

Telefón: 0917 643 760
E-mail: emilia@realitycenter.sk

všetky realitné ponuky makléra



foto

Ing. Viera Kunová

Maklér hovorím po slovensky

Telefón: 0908 293 457
E-mail: kunova@realitycenter.sk

všetky realitné ponuky makléra



foto

Tomaš Valko

Marketinghovorím po slovensky

Telefón: 0917 642 949
E-mail: valko@realitycenter.sk

všetky realitné ponuky makléra



foto

Dagmara Pecušiaková

Správa bytov a nebytových priestorov hovorím po slovensky

Telefón: 0908 293 455
E-mail: pecusiakova@realitycenter.sk

všetky realitné ponuky makléra





Realitná kancelária je overeným partnerom www.ZoznamRealit.Sk