Navštívte nás aj na našom facebooku

foto novostavba

viac »

Anna Ličková - Hypotekárny špecialista

Anna Ličková - Hypotekárny špecialista

0,- €/m2 0,- Sk/m2


sledovať ponuku Výstavba rodinných domov


Štát: Slovensko
Okres: Martin
Mesto: SECOLAND Košťany
Ulica: Košťany

Druh: Výstavba domov
Typ: predaj
Status: aktívne


Cenavrátane provízie
Počet iziebpodľa požiadavie
Rozloha pozemku25000 m²
Statusaktívne
Káblová televíziaáno
Terénrovina
Prístupová cestaasfaltová cesta

Výstavba rodinných domov

Výstavba rodinného domu v dokončenom, skolaudovanom a s územným rozhodnutím na celý už oplotený areál, ktorý má už urobené všetky zemné práce , týkajúce sa rozvodu vody, kanalizácie, elektrickej energie a optických káblov na internet a TV až po vodovodnú a kanalizačnú šachtu a elektromeraciu skriňu na každom pozemku.

Zároveň sú už vyasfaltované cesty po celom areáli, pričom sú rozparcelované pozemky na ich kúpu a výstavbu rodinných domov. V jednotlivých troch zónach sú ceny odstupňované od 89€, 99€ až po 109€/m2 pozemku kde v cene pozemkov sú už zahrnuté náklady na projekčné práce, územné a stavebné rozhodnutie a cesty, chodníky v celom areáli. A tiež vybudované optické siete na internet a TV. Nad rámec bežného stavu sú tu už na každý pozemok urobené vodovodná šachta, kanalizačná šachta a elektro merná skriňa, čo znamená ďalšiu úsporu času , pričom náklady na ich vybudovanie a odsúhlasenie sú už v cene takto nadštandardne pripravených pozemkov.Ich pripojenie je už veľmi jednoduchá operácia s vodárňami a energetikou. A rovnako je to rýchle a jednoduché aj v prípade dohody s dodávateľom internetového a TV signálu.
Samotné rodinné domy sa budú môcť stavať buď individuálne, no bez zvýhodnení na cene pozemku alebo integrovane cez Secoland, kde opäť odpadá veľa odsúhlasovania, vzhľadom na to , že na celý areál sú vydané kolaudačné rozhodnutia a územné rozhodnutie na Secoland.
Rodiné domy budú konzultované s klientom a tak budú "ušité na mieru" podľa zadania klienta. Výhodou takéhoto postupu je aj jednoduchšie financovanie výstavby, kde na začiatku po zložení zálohy môže financovať výstavbu buď klient alebo Secoland a až na konci to bude preklopené na klienta, čo je ďalšia možná výhoda pre klienta.

Dátum začiatku výstavby: Počet:
Dátum ukončenia výstavby: Výmera:
Aktuálny stav projektu:

Zoznam voľných objektov


Reality Center, s.r.o.

Reality Center s.r.o.
M. R. Štefánika 48
036 01 Martin

Centrála:
M. R. Štefánika 58
036 01 Martin

Telefón:+421 43 430 99 43
Mobil:+421 905 564 500
Fax:+421 43 430 99 43
E-mail:info@realitycenter.sk
Realitná kancelária je overeným partnerom www.ZoznamRealit.Sk